Informacje o MeetUpach

Kiedy?

Spotykamy się online w każdą ostatnią środę miesiąca o godz. 17:00.

Co i jak?

MeetUp to dwie prezentacje - każda trwa godzinę! Zawsze jest też czas na zadanie pytań.

Kto? Czemu nie Ty?

Jeśli chcesz wystąpić na MeetUpie - zgłoś się na [email protected].

Gdzie?

Wszystkie prelekcje możesz znaleźć na naszym kanale YouTube.

01

Społeczność

02

Partnerzy

03

Patronite

Nasza społeczność

SecOps Polska to społeczność specjalistów z zespołów ds. bezpieczeństwa i operacji IT chętnych do wymiany wiedzy. Zrzeszamy grupę ekspertów, którzy pomagają sobie wzajemnie rozwiązywać problemy w pracy, wymieniają się ciekawostkami z branży i przekładają to na znajomości offline.

Nasi partnerzy

Współpracujemy z organizatorami wielu konferencji jako community partnerzy oraz z firmami zapewniając dotarcie do sprecyzowanej grupy specjalistów. Wspomagamy procesy rekrutacyjne, marketingowe / sprzedażowe, employer brandingowe. Jeśli chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami.

Patronite

Każdy zainteresowany tematyką poruszaną na naszych grupach, może włączyć się w tworzenie naszej społeczności. Przekazując nawet niewielką kwotę na Patronite, Patron przyczynia się do realizacji kolejnych projektów, a w zamian otrzymuje od nas ciekawe gadżety.

Kim jesteśmy

W 2015 roku Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski założyli grupę na Facebooku: SysOps/DevOps Polska. Grupa szybko się rozrosła i zaczęliśmy organizować MeetUpy najpierw w Warszawie, a potem w kolejnych 5 największych miastach Polski. Z czasem w społeczności SO/DO coraz częściej zaczęto poruszać tematy związane z security. Zapadła zatem decyzja, aby w ramach Fundacji SysOps/DevOps Polska działały dwa projekty wsparcia.

Dołącz do nas na Facebooku

Zapewniamy szybkie i merytoryczne wsparcie członkom społeczności w rozwiązywaniu ich technicznych problemów 24/7.

Dołącz do nas na Linkedin

W serwisie publikujemy informacje o wszystkich aktywnościach społeczności. Sprawdź, co u nas słychać!

Informacje o naszych szkoleniach

W ramach Fundacji SysOps/DevOps Polska zapraszamy na szkolenia, które współtworzą specjaliści związani z security IT (każde szkolenie zawiera w sobie ten element). Przygotowujemy też dedykowane warsztaty na wybrane przez Twoją firmę lub instytucję tematy. Aktualnie mamy w ofercie 7 tematów otwartych szkoleń: Zabbix, AWS. Ansible, Docker, Kubernetes, Terraform oraz Azure, na które można się zapisać w każdej chwili.